Karrier

Karrier

Egészségügyi szakasszisztens

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Rólunk

2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában. A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk. Járóbeteg ellátó ambulanciánkra asszisztens kollégák jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Páciensekkel való személyes kapcsolattartás, a páciensek fogadása, irányítása, kompetenciának megfelelő betegtájékoztatás
  • Előkészítés és segédkezés vizsgálatokhoz és beavatkozásokhoz
  • Számítógépen adminisztrálja az ambuláns betegek személyi adatait, anamnézisét
  • Szervezi a vizsgálatok különböző helyen történő lebonyolítását
  • Vizsgálati anyagokat kísérőpapírral a megfelelő helyre juttatja, beérkező eredményeket a kezelőorvosnak a rendelkezésére bocsátja
  • A részleg kiegyensúlyozott munkájának fenntartásához, illetve a munkatársak napi rutinjához szükséges feltételek biztosításának megszervezése
  • Előírt higiénés szabályok betartásának biztosítása, ellenőrzése
  • Betegekkel kapcsolatos adminisztratív dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Ápoló vagy egészségügyi asszisztensi végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Figyelem, segítőkészség, empátia
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Előny

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, magas cafeteria, korrekt foglalkoztatás
  • Kiváló munkakörülmények, könnyen megközelíthető telephely
  • Nemzetközi nagyvállalat biztonsága
  • Határokon átnyúló fejlődési lehetőség
  • Kamarai tagdíj térítése próbaidő után, valamint a szabadon választható pontszerző képzéseken való részvétel támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5

Önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
hreurope@livhospital.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező