Karrier

Karrier

Csecsemő és gyermek szakápoló

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Rólunk

A LIV Hospital Csoport, Törökország vezető magánkórházlánca átveszi egy vezető magán egészségügyi intézmény, a Duna Medical Center működtetését. Az intézmény továbbra is a Liv Hospital Duna Medical Center (LIV Hospital DMC) márkanév alatt fog működni, mint a Liv Hospital Csoport nyolcadik tagja, megtartva eddigi eredményeit és új, innovatív korszakot nyitva a magyar piacon. A LIV Hospital Csoportnak közel 30 éves tapasztalata van kórház menedzsmentben és üzemeltetésben. 2022-ben a Török magán egészségügyi piac és az egészségügyi turizmus piaci vezetője volt. A LIV Hospital Csoport Joint Commission International (JCI) által akkreditált referencia kórházai világszerte magas színvonalú egészségügyi ellátást nyújtanak tudományos eredményeik, szakmai elismertségük és díjaik, legmodernebb diagnosztikai és kezelési technológiáik és szakértői orvosi személyzetük által. A Csoport célja, hogy a LIV Hospital Duna Medical Centert a régióban és Európában is a legmagasabb nemzetközi szabványoknak megfelelő referenciaintézménnyé tegye egy vagy két éven belül.

Feladatok

Jogszabályban meghatározott és a szakmai kompetenciának megfelelő munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok, irányelvek, módszertani útmutatók alapján:

  • részvétel az újszülött szülőszobai ellátásában
  • korai adaptáció megfigyelése
  • szűrővizsgálatok elvégzése
  • szoptatás támogatása

Azért érdemes hozzánk csatlakozni, mert

  • magas színvonalú munkakörülményeket biztosítunk a betegellátáshoz
  • korszerű komplex diagnosztikai, illetve terápiás eszközparkkal várjuk pácienseinket
  • a magánegészségügyi piacon versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • szakmája és a magas színvonalú betegellátás mellett elkötelezett csapatunk kiváló támogatást ad a munkavégzéshez
  • próbaidő után átvállaljuk a kamarai tagdíjat, valamint támogatjuk a szabadon választható pontszerző képzéseken való részvételt
  • igény szerint szállásban is tudunk segíteni

Ideális jelöltünk rendelkezik

  • Legalább csecsemő- és gyermek szakápoló (OKJ) végzettséggel
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel
  • Jó kommunikációs, együttműködési és szervezőképességgel
  • Jó problémafelismerő és megoldó készséggel
  • Terhelhető, megbízható, szabálykövető és elkötelezett személyiséggel

A magabiztos angolnyelvtudás, illetve más idegen nyelvek ismerete előnyt jelent.

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező