Nem egészségügyi állások

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében.

Biztonsági ellenőrzési vezető

A Biztonsági ellenőrzési vezető a biztonsági igazgató helyetteseként aktívan részt vesz a társaság eszköz management nyilvántartási, és kontroll folyamatainak kidolgozásában és a biztonsági osztály napi feladatai koordinálásában.

Feladatok

  • Folyamat kidolgozása a vállalati tárgyi eszköz, vagyon folyamatos leltározására, ellenőrzésére
  • Tárgyi eszközök nyomon követése, ellenőrzése
  • A kidolgozott ellenőrzési rendszer keretén belül végzi a tárgyi eszközök napi/heti/ havi leltározását
  • Folyamatosan elemzi, ellenőrzi és vizsgálja a fogyó anyagok változását, mozgását, raktározását, nyilvántartását a beszerzéstől a felhasználásig
  • Szorosan együttműködik az üzemeltetési osztállyal, és a belső ellenőrzési vezetővel
  • Kivizsgálja, és riportálja a hiányokat, szabálytalanságokat a tárgyi eszközökkel, és fogyó anyagokkal kapcsolatban
  • Egyéb biztonsági események kivizsgálása
  • Biztonsági igazgató helyettesítése
  • A biztonsági osztály egyéb vagyonvédelmi feladatainak támogatása
  • Heti-havi riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Eszköz nyilvántartás, és ellenőrzés területen szerzett tapasztalat előny
  • Vagyonvédelem területen szerzett tapasztalat előny
  • Vizsgálati munkában, leltározásban szerzett tapasztalat előny
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség, logikus és analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzési képesség, jó lényeglátás a feladatok tervezése, szervezése és végrehajtása során
  • Elemző, értékelő kompetencia
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Optimális döntési készség váratlan helyzetekben.
  • Terhelhetőség, szabálykövető magatartás, szakmai elkötelezettség, megbízhatóság.

Amit ajánlunk

  • Részvétel egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény biztonsági rendszerének felépítésében
  • Sikerorientált csapat, szakmájukban elismert szakemberek
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

Motivációs levelét és önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:

Horváthné Pirka Nóra Operatív HR vezető, job@dunamedical.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Controller

Controller

The Controller will work closely with Planning, Finance, Supply-chain to analyse the cost effective running of the institute under the supervision of the FM. He/she will understand the value to our patients, analyse competitor pricing and build models to determine profitability.

Core Responsibilities/tasks:

  • Support month-end and year-end close process.
  • Support the preparation of the budget and financial forecasts and report variances.
  • Prepare timely the monthly and ad-hoc financial/controlling reports.
  • Prepares special reports by collecting, analyzing, and summarizing information and trends.
  • Control all accounting operations including Billing, A/R, A/P, GL, Cost Accounting, Inventory Accounting and Revenue Recognition.
  • Highlighting cost areas of concern and suggesting areas of improvement.
  • Analyse and report performance of current/new market offerings to improve results/pricing.
  • Develop and document business processes, company KPI’s and policies to maintain and strengthen internal controls.
  • Develop and maintain BOM and standard routings
  • Protects operations by keeping financial information and plans confidential.
  • Contributes to team effort by accomplishing related results as needed.

REQUIREMENTS

  • BSc in Economics, or Programmer engineer
  • Minimum 3-5 years’ experience in cost controlling, planning, reporting
  • Advanced Excel skills (pivot tables, charts, macros, PowerBi, Tableau)
  • Excellent communication and presentation skills
  • Strong problem identification and self-development skills
  • Excellent problem solving, organizational influence skills, and experience working in cross-functional teams
  • Strong analytical skills to understand overall financial levers/analysis
  • Analytical mindset and ability to think “to out of the box”
  • Highly motivated, results-driven person with the ability to self-direct
  • Excellent oral and written communications abilities both in English and Hungarian, and strong interpersonal skills
  • Learning agility / comfortable in a fast-paced and highly flexible environment.
  • Accounting/auditing experience is a plus
  • Manufacturing Industry background is a strong plus

 LOCATION

 HOW TO APPLY

Please send your English and Hungarian CV and cover letter in Word or PDF form, to the following e-mail address:  Nóra Horváthné Pirka, Operative HR Manager, job@dunamedical.com