Nem egészségügyi állások

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • A beteg beléptető kártyájának kiadása, rögzítése
  • A beteg felvétele/beléptetése, szükséges dokumentáció elkészítése
  • Kezeli a betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes programot
  • A betegek felvilágosítása a rendelési időpontokról, betegirányítás
  • Statisztika készítés
  • A beérkező telefonok kezelése, megfelelő területre való kapcsolása
  • Telefonos ügyfélszolgálati munkában való részvétel rotációs rendszerben
  • Pénztárosi feladatok önálló végzése.
  • Napi pénzforgalom, be és kifizetések lebonyolítása, a medikai irányítási rendszerből a számlázás önálló elvégzése
  • POS terminál működtetése a szolgáltatások ellenértékének rögzítése és átvétele céljából.
  • A készpénzes, csekkes, hitelkártyás, bankkártyás, egészségpénztári, kuponos és egyéb fizetések lebonyolítása és ellenőrzése
  • Bankjegyek valódiságának, érvényességének és sérülésmentességének ellenőrzése átvételkor
  • Számla, előleg számla, stornó számla, pénztárbizonylat, egyéb szigorú számadású nyomtatványok és egyéb nyomtatványok kezelése, kiállítása;
  • A bevett, illetve kiadott pénz megszámolása és nyilvántartása, a pénztár software nyilvántartásával való egyezés műszakonkénti ellenőrzése;
  • Vevő számlák postázása, vagy elektronikus úton való kiküldése,
  • Kifizetések és bevételek jogszerűségének ellenőrzése
  • Számlák és egyéb számlákhoz kapcsolódó másod bizonylatok kezelése, rendezése, irattárazásra előkészítése
  • Kintlévőség kezelésben való aktív segítség/részvétel.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • Gyors írás sebesség számítógéppel
  • Minimum 3 év recepciós és pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol folyékony, kommunikációs szintű nyelvtudás

Személyes tulajdonságok

Figyelem, segítőkészség, precizitás, empátia, udvariasság, stressztűrés

Motivációs levelét és önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:

Tóth Olga HR generalista, job@dunamedical.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!