Nem egészségügyi állások

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Pácienseink felvétele/beléptetése, szükséges dokumentáció elkészítése
  • A betegek irányítása, betegnyilvántartó számítógépes program kezelése
  • A betegek felvilágosítása a rendelési időpontokról, betegirányítás
  • A beérkező telefonok kezelése, megfelelő területre való kapcsolása
  • Pénztárosi feladatok önálló végzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
  • Recepciós és pénztáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Személyes tulajdonságok

Figyelem, segítőkészség, precizitás, empátia, udvariasság, stressztűrés

Motivációs levelét és önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:

Szarvák-Tóth Olga HR generalista, job@dunamedical.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!