Nem egészségügyi állások

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében.

Üzletkötő/Sales agent

Az Üzletkötő aktívan részt vesz a társaság vállalati üzletágának fejlesztésében, a célok és célcsoportok meghatározásában, valamint a területi tervek megvalósításában. A pozíció célja B2B üzletfejlesztés a vállalati ügyfelek felkutatatásán és partneri kapcsolatok kialakításán keresztül.

Főbb feladatok

  • Vállalati ügyfelek felkutatása és vállalati ügyfélportfoliók kialakítása
  • Időpontok és megbeszélések szervezése
  • Targetek és értékesítési tervek kialakítása
  • Célszámok megvalósítása
  • Szerződések és ügyfelek megfelelő dokumentálása
  • Szerződéskötések menedzselése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolása
  • Piaci igények felmérése, piaci változások követése és visszacsatolása
  • Ügyféligények a társaság üzleti céljaival összhangban történő megfelelő kiszolgálása
  • Heti, havi jelentések készítése

Pozícióhoz szükséges elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Direkt értékesítésben, B2B területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Erős érveléstechnika képesség
  • Kapcsolatépítési képesség
  • Prezentációs és kommunikációs készség
  • Kitartó, “I can do” attitüd
  • Időgazdálkodási és priorizációs képesség
  • Pozitív gondolkodás és csapatban együtt dolgozni képes személyiség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

Amit ajánlunk

  • Részvétel egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény felépítésében
  • Karrier lehetőség egy olyan pályán, ami hatalmas fejlődés előtt áll – évi két számjegyű növekedés
  • Nemzetközi háttér
  • Sikerorientált csapat, szakmájukban elismert szakemberek
  • Versenyképes juttatási csomag, fix és teljesítményarányos bér, céges autó, laptop és mobiltelefon

Helyszín

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 7.

Motivációs levelét és önéletrajzát az alábbi elérhetőségre várjuk:

Horváthné Pirka Nóra, Operatív HR vezető, job@dunamedical.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!